Bezpečné město

Popis

Cílem projektu je vytvořit podmínky pro co nejužší a nejefektivnější spolupráci, jejímž výsledkem je snížení míry a závažnosti trestné činnosti, eliminace kriminálně rizikových podmínek a práce s osobami ohroženými kriminální budoucností.

Hlavní ambicí Projektu je přispět ke zlepšování kvality života v obci, zvýšení pocitu bezpečí občanů.

Sdílením informací odpovědnými osobami, hodnocením stávající situace, sdílením odpovědnosti, plánováním a realizací konkrétních aktivit dochází nejen k zvyšování pocitu bezpečí, ale i k reálnému snížení kriminality a dalších závadových událostí.

Cílová skupina

- občané obcí a měst ve Středočeském kraji

 

Doba realizace

Od roku 2016  do současné doby.

 

Partneři projektu

  • Policie České republiky, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

  • vedení měst a obcí; městská policie; odborníci sociálních odborů samosprávy

  • úřady práce; probační a mediační služba; školy a školská zařízení

  • neziskové organizace

  • další subjekty a instituce, které v obci působí v oblasti prevence, pomoci obětem a práce s ohroženými skupinami obyvatel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

above and beyond four decades will most certainly be best perfectrichardmille review founder. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing https://www.tagheuer.to with in-depth analysis. rolex swiss tagheuerwatches.to worked hard on the details. cheap patekphilippewatches.to online stores. cheap https://www.paneraiwatch.to online stores. swiss paneraiwatches.to online for cheap sale. cheap https://cartierwatch.to is loaded with strength, vivid. the best https://www.watchescartier.to in the world is best and stylish. top-quality https://www.watchesiwc.to in our wholesale and retail online store. how to spot a www.iwcwatch.to.