Příležitost

Bezpečná společnost z.s.

zprostředkovává zaměstnávání fyzických osob za účelem výkonu jejich práce pro uživatele, kterým se rozumí jiná právnická nebo fyzická osoba, která práci přiděluje a dohlíží na její provedení.

Druhy prací:

všechny druhy prací v oborech činnost v oblasti bezpečnosti a veřejného pořádku, administrativní práce, ostraha osob a majetku, prevence kriminality a veřejného pořádku, kriminologická a sociologická analýza, ochrana bezpečnosti osob a majetku.

Spolek bezúplatně zprostředkovává absolventům středních a vysokých škol, zpravidla zapsaných na úřadu práce, až roční praxi, kterou vykonávají na základních organizačních článcích Policie ČR, Krajského ředitelství policie Středočeského kraje. Zprostředkování probíhá ve společném projektu Absolvent.

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje nabízí volná služební místa policistů. 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

above and beyond four decades will most certainly be best perfectrichardmille review founder. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing https://www.tagheuer.to with in-depth analysis. rolex swiss tagheuerwatches.to worked hard on the details. cheap patekphilippewatches.to online stores. cheap https://www.paneraiwatch.to online stores. swiss paneraiwatches.to online for cheap sale. cheap https://cartierwatch.to is loaded with strength, vivid. the best https://www.watchescartier.to in the world is best and stylish. top-quality https://www.watchesiwc.to in our wholesale and retail online store. how to spot a www.iwcwatch.to.