Přes bariéry s policií - podzim 2021


Začala podzimní část projektu PŘES BARIÉRY S POLICIÍ. Za minulé období jsme společně s partnery vybrali částku přesahující milion sto tisíc korun a pomohli čtrnácti handicapovaným osobám. V současné době budeme vybírat na vozík pro Jirku, kterému je 26 let, má po úraze poraněnou bederní páteř a míchu. Pokud se nám to povede, za pomoci sportujících studentů a partnerů, Jirka bude mít svůj vlastní vozík na tréninky ragby kvadruplegiků.

Výsledky ze sportovních akcí jsou pravidelně zveřejňovány na Facebooku Bezpečná společnost

 

Jirka -  26 let

- při své chlapecké nerozvážnosti vypadl z balkonu ve 4. patře a značně si poranil bederní páteř s míchou. Chůze je schopen pouze za pomoci holí, ale běžných sportovních aktivit se účastnit už nemůže. Aby mohl vybít energii a zároveň využít svůj sportovní potenciál, začal dojíždět na tréninky ragby kvadruplegiků. Hra ho pohltila natolik, že si svůj život bez ní už nedokáže představit. Jirka pro para rugby potřebuje svůj vlastní vozík, který si ve své složité životní situaci momentálně není schopný zaplatit, jeho cena je 140 tisíc korun.

 

Jirka (26)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.