Statistika

KRIMINALITA

V roce 2019 zaregistrovali policisté na území kraje 20 428 trestných činů, což je oproti předešlému roku nárůst o 1 218 případů. Objasnit se dařilo na bezmála 46%. Největší zastoupení na celkové kriminalitě má majetková trestná činnost, která z celkového počtu registrovaných trestných činů tvoří téměř 50% všech případů. Objasněnost této kriminality je na cca 24 procentech.

Sestupnou tendenci mají od roku 2015 do roku 2019 i případy krádeže vloupáním. V roce 2015 byl počet těchto trestných činů na území Středočeského kraje 4 896, v roce 2017 např. 3 555. O rok později - v roce 2018 počet případů klesl na 2 856 a v roce loňském stoupl počet případů na 3 125. 

Počty vloupání do rodinných domů mají v průběhu pěti let různě kolísající tendenci. V roce 2015 řešila středočeská policie 864 případů vloupání do rodinných domů, o rok později vzrostl počet případů o více jak osm desítek. V roce 2018 nahlásili občané 640 případů vloupání do rodinných domů, v roce 2019 stoupl počet případů o více jak  150 případů. V tomto počtu se projevily zejména případy v okolí Prahy (Praha venkov - JIh, Praha venkov - Západ, Praha venkov - Východ), které spadají do série skutků, kterou má na svědomí zatím neznámá skupina pachatelů, na jejichž odhalení pracuje speciální policejní tým (více viz prezentace pod článkem).

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

above and beyond four decades will most certainly be best perfectrichardmille review founder. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing https://www.tagheuer.to with in-depth analysis. rolex swiss tagheuerwatches.to worked hard on the details. cheap patekphilippewatches.to online stores. cheap https://www.paneraiwatch.to online stores. swiss paneraiwatches.to online for cheap sale. cheap https://cartierwatch.to is loaded with strength, vivid. the best https://www.watchescartier.to in the world is best and stylish. top-quality https://www.watchesiwc.to in our wholesale and retail online store. how to spot a www.iwcwatch.to.