Přes bariéry s policií

Popis

Sportovně charitativní akce, která je určena pro přihlášené školy ve Středočeském kraji. Umožní studentům maturitních ročníků vyzkoušet si fyzické testy, které jsou jednou z podmínek přijetí do služebního poměru Policie České republiky. Za každé úspěšné složení fyzických testů bude generálním sponzorem složena finanční částka určená handicapované osobě ze středočeského regionu.

V pondělí 14. září 2020 jsme znovu s počátkem školního roku začali s podzimním kolem projektu. I v tomto období se budeme snažit pomoci sehnat finanční prostředky pro malého Kryštofa. Kryštof je 5ti letý kluk, který v důsledku dětské mozkové obrny ochrnul a nyní je upoután na invalidní vozík. Z toho již povyrostl a potřebuje vozíček nový.

 

Kryštof

 

 

 

 

 

Cílová skupina

- studenti maturitních ročníků středních škol a středních odborných škol

 

Doba realizace

školní rok 2019/2020

Partneři projektu

Policie České republiky, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Středočeský kraj

Konto Bariéry - Nadace Charty 77

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR - 211

 

 

DALŠÍ INFORMACE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

above and beyond four decades will most certainly be best perfectrichardmille review founder. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing https://www.tagheuer.to with in-depth analysis. rolex swiss tagheuerwatches.to worked hard on the details. cheap patekphilippewatches.to online stores. cheap https://www.paneraiwatch.to online stores. swiss paneraiwatches.to online for cheap sale. cheap https://cartierwatch.to is loaded with strength, vivid. the best https://www.watchescartier.to in the world is best and stylish. top-quality https://www.watchesiwc.to in our wholesale and retail online store. how to spot a www.iwcwatch.to.