ABSOLVENT

ABSOLVENT

Další fotografie

ABSOLVENT

Popis

Bezpečná společnost z.s. je zapsanou pracovní agenturou a bezúplatně zprostředkovává absolventům středních a vysokých škol, zpravidla zapsaných na úřadu práce, až roční praxi, kterou vykonávají na základních organizačních článcích Policie ČR, Krajského ředitelství policie Středočeského kraje.

I. Absolventi jsou v pracovním poměru k agentuře, která podle § 308 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce,  je bezúplatně poskytuje k dočasnému výkonu práce Krajskému ředitelství policie Středočeského kraje.

II. Absolventi jsou v pracovním poměru ke Krajskému ředitelství policie Středočeského kraje

Praxe každého jednotlivce probíhá pod dohledem zkušeného pracovníka, mentora, se zaměřením na administrativní návyky. Součástí praxe jsou i vzdělávací a rekvalifikační aktivity, podporované úřadem práce. V rámci pracovních aktivit dochází k podpoře motivace absolventů zůstat v pracovním poměru nebo vstoupit do služebního poměru Policie ČR.

Cílová skupina

Absolventi středních a vysokých škol, zpravidla evidovaní uchazeči o práci na úřadech práce

Doba realizace

I. až jeden rok

II. 6 měsíců

Partneři projektu

Policie ČR, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Územní pracoviště Úřadu práce Středočeského kraje

Středočeský kraj

Město Kolín

Pojišťovna Kooperativa a.s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

above and beyond four decades will most certainly be best perfectrichardmille review founder. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing https://www.tagheuer.to with in-depth analysis. rolex swiss tagheuerwatches.to worked hard on the details. cheap patekphilippewatches.to online stores. cheap https://www.paneraiwatch.to online stores. swiss paneraiwatches.to online for cheap sale. cheap https://cartierwatch.to is loaded with strength, vivid. the best https://www.watchescartier.to in the world is best and stylish. top-quality https://www.watchesiwc.to in our wholesale and retail online store. how to spot a www.iwcwatch.to.